Czytelnicy Galaxy Digital Tells Financial Timesa Mike’a Novogratza, aby zainwestować w Bitcoina

Całostronicowe ogłoszenie Galaxy Digital opublikowane w czwartek (13 sierpnia) w brytyjskiej gazecie biznesowej Financial Times (UK) powiedziało czytelnikom, że „teraz jest czas na inwestowanie w bitcoin“.

Galaxy Digital to kryptoński bank handlowy założony i kierowany przez byka Bitcoina i byłego partnera Goldmana Sachsa Michaela Novogratza. Siedziba główna znajduje się w Nowym Jorku, ale ma również biura w San Francisco, Londynie, Tokio, Hong Kongu, na Kajmanach (siedziba statutowa) i New Jersey.

Wcześniej dzisiaj Barry Silbert, który jest obecnym dyrektorem generalnym firmy inwestycyjnej Grayscale Investments, a także założycielem i dyrektorem generalnym Digital Currency Group (DCG), napisał tweet o tym ogłoszeniu:

Jak widać, reklama pokazuje adres URL do zarządzania funduszami Galaxy Fund, który jest działem funduszy kryptograficznych Galaxy Digital.

Galaxy Digital oferuje szereg „Funduszy Bitcoinów Galaxy“ (które są „niską opłatą za zarządzanie, narzędzia klasy instytucjonalnej do ekspozycji Bitcoinów“), jak również „Galaxy Crypto Index Fund“ (który jest „przeznaczony do śledzenia wyników Indeksu Kryptońskiego Bloomberga Galaxy Crypto“).

Co ciekawe, trzy dni wcześniej firma Silbert’s Grayscale Investments zaprezentowała swoją własną reklamę telewizyjną dotyczącą walut cyfrowych, w której nie wymieniono wyraźnie Bitcoin Billionaire, ale wymieniono na końcu nazwy dziewięciu jednoasetowych funduszy oferowanych przez firmę, i. e. Grayscale Bitcoin Trust, Grayscale Bitcoin Cash Trust, Grayscale Ethereum Trust, Grayscale Ethereum Classic Trust, Grayscale Horizen Trust, Grayscale Litecoin Trust, Grayscale Stellar Lumens Trust, Grayscale XRP Trust oraz Grayscale Zcash Trust:

Tego samego dnia, ta reklama została skrytykowana przez słynnego złotego bakcyla Petera Schiffa, który wydaje się mieć obsesję na punkcie Bitcoina:
Poglądy i opinie wyrażone przez autora mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady finansowej, inwestycyjnej ani innej.

Comments are closed.

Post Navigation